o nas
GEOMIL to firma świadcząca usługi geodezyjne i kartograficzne. Na rynku istniejemy od 2014 roku, jednak nasze doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobywaliśmy od ponad 10 lat w różnych firmach geodezyjnych. Wynikiem tego było uzyskanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii.
Siedziba naszej firmy znajduje się w Świerklańcu, natomiast nasze usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie miejscowości: Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Kalety, Radzionków, Bytom, Piekary Śląskie, Będzin, Gliwice, Zabrze, Świerklaniec, Ożarowice, Zbrosławice, Tworóg, Krupski Młyn. W razie potrzeby poszerzamy obszar naszej pracy.
Dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej naszą firmę wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt pomiarowy, taki jak geodezyjny odbiornik GPS, oraz 2” tachimetr z wbudowanym systemem operacyjnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie mierzyć szybciej i dokładniej. Wszystkie opracowania wykonujemy na legalnym oprogramowaniu. Terminowo i fachowo realizujemy każde zlecenie.
Szanując czas klienta, zlecenie na wykonanie usługi geodezyjnej możemy przyjąć telefonicznie lub poprzez e-mail, a sporządzone przez nas dokumenty możemy wysłać pocztą.
Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak również firmy budowlane oraz biura projektowe.
Podstawą udanej inwestycji jest inwestycja w geodetę!
mgr inż. Monika Koch
mgr inż. Leszek Koch